АТБ-маркет

"АТБ-маркетет" - найбільша мережа України, що динамічно розвивається.  

Режим роботи - цілодобово.

Телефон гарячої лінії 0-800-500-415, телефон магазина +380 (44) 482-47-73

https://www.atbmarket.com/

C19

Компанія «АТБ» була заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів «АТБ». Вже в 2000-х роках мережа «АТБ» вперше в Україні впроваджує нову систему самообслуговування у форматі «дискаунтер». Дискаунтер - магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і високою якістю продукції, даний формат максимально відповідає пріоритетам споживачів.

Так, вже сьогодні мільйони людей оцінили переваги мережі дискаунтерів «АТБ». За даними дослідницьких агенцій, мережа дискаунтерів «АТБ» є найбільшою роздрібною мережею в Україні і налічує понад 800 магазинів, які розташовані більш ніж в 213 населених пунктах 17 областей України. Щодня в «АТБ» покупки здійснюють понад 2 млн. українців! З кожним роком мережа магазинів «АТБ» показує найвищі темпи розвитку. Так у 2016 р. товарообіг торгової мережі «АТБ» склав 58 млрд. 507 млн. грн. (з ПДВ).

Асортимент магазинів складає більш ніж 3500 товарів, з яких більше 800 - представляють власні торгові марки «АТБ». За рахунок мінімізації витрат на логістику і рекламу, вартість такої продукції нижче середньоринкової, але якість не поступається відомим брендам.

Протягом більш ніж 20 років, запорукою успіху і високих показників зростання є дружний колектив, де головна цінність - це люди! Професіоналізм, прагнення до розвитку, дотримання корпоративних норм і високий рівень відповідальності кожного співробітника роблять можливим досягнення нашої місії:

Забезпечувати населення України якісними продуктами харчування та непродовольчими товарами першої необхідності за мінімальними цінами. Гарантувати якість товару за рахунок використання високоефективних технологій і етичного ведення роздрібного бізнесу.

 

Адрес:
04080, Україна, м. Київ, Костянтинівьска, 71