Нова пошта

Нова пошта - відділення № 278. 

Вантажі до 15 кг., грошові перекази.

Час роботи з 11.00 до 20.00 в робочі дні, до 18.00 в суботу та до 16.00 в неділю.

Телефон контакт-центру: 0-800-500-609

https://novaposhta.ua/

Нова пошта

«Нова Пошта» працює на ринку експрес-доставки з 2001 року. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, у тому числі «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».

«Нова Пошта» - лідер ринку, який забезпечує легкість доставки кожного клієнта - у відділення, поштомати, за адресою. Компанія дає можливість тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа «Нова Пошта» налічує понад 2800 відділень та поштоматів по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2018-й перевищила 174 млн. Іноземні підрозділи «Нова Пошта» працюють у Молдові та Грузії.

«НП Логістик» - компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію та відправлення замовлень одержувачу. У кінці 2018-го був підписаний контракт із IKEA.

«ПОСТ ФІНАНС» - фінансова компанія, яка, за даними НБУ, у 2018-му стала першою серед небанківських організацій України за обсягом грошових переказів з часткою ринку 45%. У минулому році компанія розробила і вивела на ринок власну платіжну систему NovaPay.

«Нова Пошта Інтернешнл» розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги із доставки відправлень і вантажів по всьому світу. Також компанія дає можливість замовляти товари у всесвітньо відомих інтернет-магазинах і отримувати їх у відділенні або за адресою - через сервіс NP Shopping.

Група «Нова Пошта» працює із дотриманням усіх норм українського законодавства. За 2018 рік Група перерахувала до бюджетів усіх рівнів країни понад 3 млрд грн податків і зборів.

Загальна кількість співробітників компанії перевищує 28 000 осіб. Ми - один із найбільших роботодавців країни і займаємо 6 місце серед українських компаній за кількістю співробітників. У рейтингу HeadHunter за 2018 рік «Нова Пошта» увійшла в ТОП-20 найбажаніших роботодавців.

Місія компанії - легкість доставки для життя і бізнесу. Для цього команда «Нова Пошта» впроваджує нові продукти і сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти і найкращий світовий досвід.

Активна громадянська позиція співвласників «Нова Пошта» - В'ячеслава Климова і Володимира Поперешнюка - відображається в підтримці соціальних проектів, серед яких - «Гуманітарна пошта України»«Школа бізнесу «Нова Пошта». В'ячеслав Климов також є президентом «Спілки українських підприємців».

Адрес:
04080, Україна, м. Київ, Костянтинівьска, 71