Стіл та стілець

Стіл та Стілець - національна мережа магазинів меблі

Ми працюємо з 10.00 до 20.00 усі дні крім неділі

Телефон: +38 (044) 425-24-25, +38 (093) 387-49-08

https://stol-i-stul.com.ua/ua

СтолСтул

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН РОЗДРІБНОЇ МЕРЕЖІ СТІЛ И СТІЛЕЦЬ

Наша компанія вже більше 20 років працює на меблевому ринку України. Багатий досвід роботи в даній сфері дозволяє нам стверджувати, що про меблі ми знаємо абсолютно все! «Стіл і Стілець» співпрацює з перевіреними виробниками, пропонуючи практичні, функціональні і сучасні предмети меблів в різному ціновому сегменті.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Меблева мережа «Стіл і Стілець» була створена в 1994 році в місті Дніпро (колишній Дніпропетровськ). Спочатку спеціалізацією мережі був продаж столів і стільців. Ми надавали максимально широкий асортимент, тому наші клієнти могли підібрати для свого будинку унікальні і оригінальні моделі. Згодом ряди столів і стільців стали поповнювати дивани, ліжка, шафи, комоди. Сьогодні ми раді запропонувати покупцям максимально широкий вибір меблів.

З 2011 року компанія «Стіл і Стілець» стала однією з перших, хто запропонувала франшизу. Завдяки цьому наші магазини стали з'являтися у багатьох обласних центрах країни. А в 2013 році в Києві ми відкрили перший меблевий торговий центр!

РОБОТА НА БЛАГО КЛІЄНТІВ

Сьогодні Стіл і Стілець є найбільшою національною мережею меблевих магазинів країни. У нас більше 40 магазинів, які є в різних куточках України. Наші магазини працюють в таких містах як Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Тернопіль, Рівне, Кременчук, Івано-Франківськ, а також Дніпро. З них 20% працюють на франчайзингової основі. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками з України, Малайзії, Італії, Китаю.

Компанія не стоїть на місці, а продовжує розвиватися. Ми не тільки розширюємо лінійку своїх моделей, допомагаємо відкривати магазини по всій країні, а й беремо активну участь в різних соціальних проектах, в тому числі і міських (зокрема в м Дніпро).

Наша команда працює на благо своїх клієнтів. Ми знаємо, що затишок і комфорт будинку або офісу неможливо створити без хороших меблів, тому завжди раді допомогти порадами, консультаціями і визначитися з вибором.

Ми вважаємо, що будь-який предмет меблів, в першу чергу, повинен бути зручним. Також ми віримо, що красива обстановка в приміщенні сприятливо впливає на наше повсякденне життя. Тому не відмовляйте собі в задоволенні прикрасити свій інтер'єр красивою, функціональною і зручними меблями, яку завжди можна знайти в мережі магазинів «Стілець і Стіл»!

Адрес:
04080, Україна, м. Київ, Костянтинівьска, 71